LANTERNOR, 2 st, styrbord, babord, 18,-1900-tal.

375877. LANTERNOR, 2 st, styrbord, babord, 18,-1900-tal.

Höjd 35-45 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35-45 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 360