BESTICK, 15 st olika, silver 18/1900-tal. Vikt ca 610 gram.

375866. BESTICK, 15 st olika, silver 18/1900-tal. Vikt ca 610 gram.

4 matskedar, 1 påpetare, 2 dessertskedar, 1 tesil, 1 sparristång, 1 kaktång, 1 tårtspade, 3 teskedar och 1 kaffesked.

Bruksslitage. Monogramgravyr. Tespindel med sneda ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 113