KARMSTOLAR, 1 par, "Villa Borghese", Selva, 2000-tal.

375849. KARMSTOLAR, 1 par, "Villa Borghese", Selva, 2000-tal.

Klädsel i polykromt mönster.

Smärre slitage, klädsel med smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädsel i polykromt mönster.

Antal besök: 1 295