STEGPALL, Liljeroth Produkter, Motala, 1900-tal.

375808. STEGPALL, Liljeroth Produkter, Motala, 1900-tal.

Höjd 59.5 cm. Etikettmärkt.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 59.5 cm. Etikettmärkt.

Bruksslitage.

Antal besök: 678