BORD, 1900-tal.

37579. BORD, 1900-tal.

Oval skiva på skulpterad pelarfot. Diameter 110 cm, höjd 74 cm.

Bruksslitage. Smärre skador på bordsskivan.

Gör en kostnadsfri värdering!
37579. BORD, 1900-tal.

Antal besök: 936