BOCKBORD, omkring 1900.

BOCKBORD, omkring 1900.
37569. BOCKBORD, omkring 1900.

Vitmålad skiva. Längd 130, bredd 88, höjd 74.

Slitage och skador, sprintar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 992