KISTA, trä, allmoge, 1800-tal.

375637. KISTA, trä, allmoge, 1800-tal.

Med järnbeslag.
Längd 79 cm.
Bredd 48,5 cm.
Höjd 35 cm.

Åldersslitage, skador, rostanlupet, maskstunget, kompletterad på bakstycket.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med järnbeslag.
Längd 79 cm.
Bredd 48,5 cm.
Höjd 35 cm.

Antal besök: 803