GUSTAV ADON. "Talgoxar", olja på duk,signerad G Adon.

375604. GUSTAV ADON. "Talgoxar", olja på duk,signerad G Adon.

Dagmått 37 x 45 cm.
Falsmått 38 x 46 cm.

Bruksslitage.

Gustav Adon (1922–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 37 x 45 cm.
Falsmått 38 x 46 cm.

Bruksslitage.

Gustav Adon (1922–1998)

Antal besök: 4 427