PLÅTBURKAR, 16 st, ÖLBURKAR, 2 st, 1900-tal.

375536. PLÅTBURKAR, 16 st, ÖLBURKAR, 2 st, 1900-tal.

Varierande form och utförande.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 901