SKÅL, målad metall.

SKÅL, målad metall.
375511. SKÅL, målad metall.

Diameter 12,5 cm.

Smärre slagskador samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
375511. SKÅL, målad metall.

Diameter 12,5 cm.

Antal besök: 1 228