MATTA, röllakan, signerad AW, 138x195 cm.

375448. MATTA, röllakan, signerad AW, 138x195 cm.

Jordfärger i geometriskt mönster.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 157