ALABASTERLAMPA/PLAFOND, 1900-talets första decennier.

375401. ALABASTERLAMPA/PLAFOND, 1900-talets första decennier.

Alabasterlampa med med ursprungliga elektriska delar
Höjd 12 cm
Diameter 45 cm.

Bruksslitage, en av tre ljuspunkter fungerar och elen behöver dras om.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 cm
Diameter 45 cm.

Antal besök: 5 713