BANDSKEDAR, 9 st, trä, 1800/1900-tal.

375381. BANDSKEDAR, 9 st, trä, 1800/1900-tal.

9 bandskedar, längsta längd 46 cm.
4 skyttlar varav en i mässsing.

Slitage, skador, delar saknas, lösa delar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 417