PARTI DIVERSE ALLMOGE, 1800/1900-tal.

375368. PARTI DIVERSE ALLMOGE, 1800/1900-tal.

Partiet innehåller bland annat vävlunor, slevar, rivjärn, verktyg.
Några av delarna daterade samt med monogram.

Slitage, skador, lagningar, maskstunget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 234