Fanerat med björk,samt tropiska träslag,dörrfronter i bl.a. jacaranda.Längd 135, bredd 50, höjd 161 cm.
Mindre repor o. märken.
Nyckel/nycklar finns.
Mindre repor o. märken.
Nyckel/nycklar finns.