OKÄND KONSTNÄR. Färglitografi. Signerad M och daterad 90.

37533. OKÄND KONSTNÄR. Färglitografi. Signerad M och daterad 90.

"I himlen är det alltid din tur i krocket". 76 x 79 cm.

Spricka i glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spricka i glas.

Antal besök: 804