Parti porslin, ljusstakar, tenn etc (22). Bl a Ystad Metall.

37527. Parti porslin, ljusstakar, tenn etc (22). Bl a Ystad Metall.

Tennfat, Tyskland, 1800-tal, ett par mässingsljusstakar sent 1800-tal. en mässingsljusstake märkt Ystads metall, Sweden. Tallrikar Gustafsberg, serveringsfat Höganäs etc.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 945