SKÅP, omkring 1900.

SKÅP, omkring 1900.
375180. SKÅP, omkring 1900.

Längd ca. 80, bredd 37, höjd 115 cm.

Slitage, skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
375180. SKÅP, omkring 1900.

Slitage, skador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 318