SIDEBOARD, engelsk stil, 1900-tal.

37511. SIDEBOARD, engelsk stil, 1900-tal.

Längd 93, bredd 38, höjd 69 cm.

Bruuksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruuksslitage.

Antal besök: 550