KRISTER SVANVIK. Komposition, olja på duk, signerad samt daterad.

375087. KRISTER SVANVIK. Komposition, olja på duk, signerad samt daterad.

46 x 60 cm.

Lätt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 60 cm.

Lätt ytslitage.

Antal besök: 3 521