GLAS- och KERAMIKFÖREMÅL 6 st. Bland annat "Entré", Carl Harry Stålhane, Rörstrand.

375085. GLAS- och KERAMIKFÖREMÅL 6 st. Bland annat "Entré", Carl Harry Stålhane, Rörstrand.

Enligt bild.
Höjd 8-28 cm.

Skålar med invändiga repor. En vas med invändig beläggning. En vas med smärre bottennagg. Orange skål med bottennagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Enligt bild.
Höjd 8-28 cm.

Antal besök: 670