KAMEROR och FOTOUTRUSTNING, bland annat Rolleiflex.

375076. KAMEROR och FOTOUTRUSTNING, bland annat Rolleiflex.

Enligt bild, bland annat Rolleiflex Synchro-compur, Zeiss samt diverse annan utrustning.

Ej genomgånget. Bruksslitage/skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 986