FAT, keramik, "Legyma", JIE, 1900-talets mitt.

375060. FAT, keramik, "Legyma", JIE, 1900-talets mitt.

Längd 32,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 32,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 2 287