KÄPP samt FAT, omrking 1900-talets mitt.

374996. KÄPP samt FAT, omrking 1900-talets mitt.

Käpp, bär datering 1941, längd ca 93 cm
Fat, dekor av mynt, diameter ca 20,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 608