LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, Erik Pettersson Krietz (1753-1795), Stockholm, dat 1780.

37494. LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, Erik Pettersson Krietz (1753-1795), Stockholm, dat 1780.

Höjd ca 20 cm.

Slitage. Mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 20 cm.

Slitage. Mindre bucklor.

Antal besök: 2 721