374899. GLAS OCH KERAMIK, Bing & Gröndahl, Kosta Boda, Orrefors, Gustafsberg, Rörstrand.
Bordslampa, Bing & Gröndahl.
Fruktfat, "Fruit", Gustafsberg.
Tallrikar, "Willow", Rörstrand.
Starkvinsglas, "Line", Anna Ehrner, Kost boda.
Skålar, 2 st, Orrefors bland annat "Sofiero".
Bruksslitage. Skålar andra sortering. En skål med nagg.