PORSLIN, 5 delar bland annat, Willow, England 1800-tal.

37480. PORSLIN, 5 delar bland annat, Willow, England 1800-tal.

Stekfatens längd, 38,5 cm, 36 cm.
Tallrikar, 2 st, Rörstrand, Gustavsberg.
Tekopp, England.
Äggkopp, Gustavsberg.

1 Stekfat med nagg på underkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tekopp, England.
Äggkopp, Gustavsberg.

Antal besök: 6 104