YTTERFODER samt CIGARRSNOPPARE, 2 delar, porslin, omkring 1900.

374783. YTTERFODER samt CIGARRSNOPPARE, 2 delar, porslin, omkring 1900.

Ytterfoder i form av stubbe med otydlig stämpelmärkning, höjd ca 26,5 cm.

Slitage, nagg, krackeleringar, hårsprickor. Cigarrsnoppare med lagat lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 903