SCHACKSPEL, metall.

SCHACKSPEL, metall.
374746. SCHACKSPEL, metall.

25 x 25 cm.

Smärre färgslitage samt smärre slagskador.

Gör en kostnadsfri värdering!
374746. SCHACKSPEL, metall.

25 x 25 cm.

Antal besök: 1 225