BYRÅ, teak, troligen Børge Mogensen, 1950/60-tal.

37470. BYRÅ, teak, troligen Børge Mogensen, 1950/60-tal.

Längd 60, bredd 36, höjd 118 cm.

Bruksslitage, en dragknopp skadad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 138