PROVDOCKA, "Diana", stl 33-43, Ardis, 1900-tal.

374676. PROVDOCKA, "Diana", stl 33-43, Ardis, 1900-tal.

Höj och sänkbar. Dockans höjd utan fot 70 cm.
Monteringsanvisning medföljer.

Åldersslitage. skador på delar till foten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 968