OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. BOKSTÖD, ett par, brons, otydligt signerade.

374666. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. BOKSTÖD, ett par, brons, otydligt signerade.

Dionysos. Höjd ca. 19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dionysos. Höjd ca. 19 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 683