KARMSTOL, Albin Johansson & Söner, Hyssna. 1900-tal.

374657. KARMSTOL, Albin Johansson & Söner, Hyssna. 1900-tal.

Klädd med konstläder.

Slitage, fläckar, repor, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädd med konstläder.

Antal besök: 4 116