KAFFESERVISDELAR, 5 st, porslin, "Agda", Rörstrand, 1900-talets mitt.

374650. KAFFESERVISDELAR, 5 st, porslin, "Agda", Rörstrand, 1900-talets mitt.

4 kaffekoppar, höjd 6,5 cm
Sockerskål, höjd inklusive lock, 9 cm.

Ålders samt bruksslitage.
1 kaffekopp med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 kaffekoppar, höjd 6,5 cm

Ålders samt bruksslitage.
1 kaffekopp med spricka.

Antal besök: 1 056