Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
SKÅL, stengods, Lisa Larson för Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.
374645. SKÅL, stengods, Lisa Larson för Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.
Diam 7, Höjd 6,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diam 7, Höjd 6,5 cm.
Bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
767