KARMSTOLAR, ett par, Nordiska Kompaniet, engelsk stil, 1900-tal.

374568. KARMSTOLAR, ett par, Nordiska Kompaniet, engelsk stil, 1900-tal.

Bonat trä. Löst stoppad sits, svart klädsel. Plakettmärkta.

Bruksslitage. Torkad stoppning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 265