12 knivar, längd 20,5 cm 12 gafflar, längd 17,6 cm 12 skedar, längd 17,5 cm 12 gafflar, längd 15,5 cm 12 knivar, längd 17 cm 2 knivar samt såsslev.
Bruksslitage samt repor.