FICKUR, silver, samt klockgömma, mässing och glas.

374519. FICKUR, silver, samt klockgömma, mässing och glas.

Urets diameter 3,6 cm
Klockgömma höjd 8 cm.

Uret med bruksslitage samt mindre repor, klockgömman med någon repa samt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urets diameter 3,6 cm
Klockgömma höjd 8 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 104