KORKSKRUV för väggmontering, EJE AB Eskilstuna.

374513. KORKSKRUV för väggmontering, EJE AB Eskilstuna.

Höjd 20 cm.
Proveniens Växjö Fabriks- och Hantverksförening.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 013