MODELLTÅG LIMA svenska Rc-loket, 5 vagnar, räls, trafo och ett stort antal byggnader olika fabrikat.

374463. MODELLTÅG LIMA svenska Rc-loket, 5 vagnar, räls, trafo och ett stort antal byggnader olika fabrikat.

H0 likström.

Lolket fungerar. Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

H0 likström.

Antal besök: 1 444