ELEONORA HENNING LINDSTROM. 2 st, Porträtt samt landskapsmotiv, olja på duk, signerade.

374454. ELEONORA HENNING LINDSTROM. 2 st, Porträtt samt landskapsmotiv, olja på duk, signerade.

ca 44 x 53 samt ca 43 x 55 cm.

Slitage, skador och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 762