POLHEMSLÅS, signerat, KORKSKRUV, BLÅSLAMPA/BRÄNNARE, Max Sievert Stockholm.

374439. POLHEMSLÅS, signerat, KORKSKRUV, BLÅSLAMPA/BRÄNNARE, Max Sievert Stockholm.

Blåslampa koppar Max Sievert höjd 18 cm.
Äldre lås signerat A Backlund med nyckel märkt 12, 1800-tal (längd nyckel 7,6 cm).
Korkskruv järn längd 12,5 cm.

Bruksslitage, rätt nyckel till låset men krånglar och går inte att låsa upp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Korkskruv järn längd 12,5 cm.

Antal besök: 1 650