LJUSSTAKAR 2 par samt TÅRTSPADE, silver, 1900-tal.

374437. LJUSSTAKAR 2 par samt TÅRTSPADE, silver, 1900-tal.

1 par stämplade 830S JLH, svensk import, höjd 6 cm.
1 par stämplade K&EC Göteborg 1966, höjd ca 7 cm.
Tårtspade, svensk import, längd ca 19 cm.

Ljusstakar fyllda. Bruksslitage. Fyllning delvis med skador. Smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 799