FISKERULLAR, 6 st, bl a Shimano Twin Power 4000FA.

374420. FISKERULLAR, 6 st, bl a Shimano Twin Power 4000FA.

1 st Shimano Zircos 4000F
1 st Shimano Twin Power 4000FA
1 st Argus #600
1 st Ambassadeur VC Pike Abu Garcia 5601C
1 st Angler No.550 JET
1 st Svängsta ABU-MATIC 110.

Slitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st Shimano Zircos 4000F
1 st Argus #600
1 st Angler No.550 JET
1 st Svängsta ABU-MATIC 110.

Slitage, märken, repor.

Antal besök: 2 505