Hörnskåp 2 delar, med skedhylla, mahogny, nyckelhål i Ebenholtz Höjd 225 cm Bredd 93 cm Djup 65 cm.
Fanér skador, bruksslitage, stötmärke 1 st Lås saknas 2 st Hål i ryggen, se bilder.