HÖRNSKÅP, empire, Danmark omkring år 1800.

374375. HÖRNSKÅP, empire, Danmark omkring år 1800.

Hörnskåp 2 delar, med skedhylla, mahogny, nyckelhål i Ebenholtz
Höjd 225 cm
Bredd 93 cm
Djup 65 cm.

Fanér skador, bruksslitage, stötmärke
1 st Lås saknas
2 st Hål i ryggen, se bilder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 225 cm
Bredd 93 cm
Djup 65 cm.

1 st Lås saknas
2 st Hål i ryggen, se bilder.

Antal besök: 1 872