CLUBFÅTÖLJER 1 par, skinn Danmark 1920-tal.

374349. CLUBFÅTÖLJER 1 par, skinn Danmark 1920-tal.

1 par fåtöljer, klädda i brunsvart skinn.

Fläcka slitage, stötmärke, sprickor ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 091