MATSALSMÖBEL, 6 delar, Dansk design 1970-tal.

374347. MATSALSMÖBEL, 6 delar, Dansk design 1970-tal.

Runt bord 5 st stolar.
Diameter 115 cm, höjd 75 cm.

Stötmärke, mindrerepor, mindre fläckar tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Runt bord 5 st stolar.
Diameter 115 cm, höjd 75 cm.

Antal besök: 2 042