SPRINGENDE DELPHINE. Bronsfigur på marmorbas.

374295. SPRINGENDE DELPHINE. Bronsfigur på marmorbas.

Massiv brons monterad på marmorsockel, daterad 1980-tal, osignerad. Mått ca. Höjd 15,5 cm, ställ 10 x 7 cm.

Mindre tecken på ålder, gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

HannoVerum
Antal besök: 1 756