EBBA KRISTINA WINGÅRDH. "På tur". Olja på duk, signerad.

374292. EBBA KRISTINA WINGÅRDH. "På tur". Olja på duk, signerad.

Även ramen del av motivet. Rammått 62 x 57,5 cm.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre repor.

Antal besök: 5 277