PARTI KAMEROR samt OBJEKTIV mestadels Nikon, 1900-tal.
374203. PARTI KAMEROR samt OBJEKTIV mestadels Nikon, 1900-tal.
Bland annat Nikon FE No.3341605 och No.3348344, Asahi Pentax Spotmatic No.5299232. samt
undervattenskamera: Nikonos-III No.3171695
Objektiv: bland annat Super Weistar-DM 85-205 mm, Nikon Zoom-Nikkor 80-200 mm, Nikon Nikkor 35 mm samt Super-Multi-Coated Takumar 1:1.4/50.
Slitage, märken, repor, skador. Ej fullständigt genomgångna.